Kuvendi hap dyert për qytetarët me rastin e festave të nëntorit

Kuvendi hap dyert për qytetarët me rastin e festave të nëntorit
Loading...

Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, nga ora 10:00 deri në orën 14:00, Kuvendi i Shqipërisë organizon aktivitetin “Dyert e Hapura” pranë sallës së seancave plenare.

Përgjatë dy ditëve, dyert e sallës së seancës plenare do të jenë të hapura për qytetarët të cilët mund të vizitojnë nga afër ambientet ku zhvillohen punimet e Kuvendit në seancë plenare.

26 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | Politikë

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar