Ky është mesazhi që ia krijoi Dafinës ndjenjën më të mirë në botë

Ky është mesazhi që ia krijoi Dafinës ndjenjën më të mirë në botë
Loading...

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar në këtë rrjet social një bisedë që për të është shumë e veçantë, shkruan lajmi.net

Në këtë bisedë është një fanse e cila ia ka shprehur dashurinë që ka për të.

Forma se si nisi mesazhi dhe fjalët e fanses kanë krijuar Dafinës ndjenjën më të mirë në botë./Lajmi.net/

24116268_2431222520436568_648307293_o

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar