Lady Gaga shëtit në Nju Jork me… të pasmet zbuluar

Lady Gaga shëtit në Nju Jork me… të pasmet zbuluar
Loading...

LadyPantallona të shkurtra të ngjashme si perizoma, çizme të larta, xhaketë e shkurtër dhe kapele kaubojsi në kokë. Shëtitja në Manhatan e Lady Gaga-s nuk ka kaluar pa u vënë re dhe “flash”-et e aparateve janë përqendruar në fund shpinën e zbuluar të yllit të muzikës pop.

Lady 1Ekscentrike dhe në mënyrë të tepruar, Lady Gaga ka njoftuar disa javë më parë që do të zgjidhte një “look” natyral. Për momentin ka parapëlqyer një pamje prej ‘cowgirl’.

Lady 3Ndërkohë, jo vetëm Lady Gaga, por tani edhe babai i saj Joe mbajnë si tatuazh në trup mbishkrimin Joanne, emrin e albumit diskografik që kujton hallën e këngëtares që ka vdekur në moshën 19-vjeçare për shkak të një sëmundjeje. Pas vizatimit të Gaga-s në krahun e majtë, edhe i ati Joe Germanotta bëri të njëjtën gjë.

26 tetor (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar