LAJMI I FUNDIT: Rrahet brutalisht Arbana Xharra (Foto)

LAJMI I FUNDIT: Rrahet brutalisht Arbana Xharra (Foto)
Loading...

Është rrahur e sapoaderuara në Partinë Demokratike të Kosovës, Arbana Xharra.

Gazeta Express merr vesh se Xharra është rrahur në parkingun para banesës së saj në Prishtinë dhe se është dërguar në QKUK.

Sulmin për portalin koha.net e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

Ende nuk ka informacione për të dyshuarit që kanë mundur ta sulmojnë atë.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar