Lamtumirë PSG, Draxler transferohet në Premierligë

Lamtumirë PSG, Draxler transferohet në Premierligë
Loading...

Julian Draxler do të largohet nga PSG.

Ylli i skuadrës franceze nuk ka hapësira në ekipin e Unai Emery, përcjellë “Lajmi.net”.

Kësisoj, gjermani ka vendosur të transferohet në Premierligë.

Liverpool dhe Arsenal po luftojnë për shërbimet e tij dhe ai klub që do të ofrojë më shumë, do ta transferojë që në janar. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar