Liverpool 1:1 Chelsea, notat e lojtarëve

Liverpool 1:1 Chelsea, notat e lojtarëve
Loading...

Liverpooli e pati fitoren në dorë por e lëshoi atë në minutat e fundit, pasi pranoi golin e barazimit falë një vendosje të dobët të portierit Mingolet.

Skuadra e Klopp e krijoi epërsinë në minutën e 65’ përmes Salah dhe arriti ta mbajë atë deri në minutën e 85’ kur Willian në tentim për ta krosuar topin në zonë shënoi.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë derbi i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar