Lolita blen dhuratën e parë për foshnjën që po e pret

Lolita blen dhuratën e parë për foshnjën që po e pret
Loading...

E sot, gruaja e tij, Lola, ka zbuluar dhuratën që ia ka blerë vajzës që po e pret, shkruan lajmi.net

Fjala është për një këpucë ngjyrë rozë, ngjyrë kjo që identifikon gjininë femërore.

Kujtojmë që Lola dhe Besniku janë martuar me 30 shtator dhe tani po presin me padurim të bëhen prindër për herë të parë./Lajmi.net/

23949523_2429853850573435_1341304193_o

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar