Luana Vjollca atraktive edhe gjatë përgatitjeve për emision

Luana Vjollca atraktive edhe gjatë përgatitjeve për emision
Loading...

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale në të cilat ka grumbulluar numër të madh ndjekësish, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo është e angazhuar në emisionin “Shiko kush luan”, të cilin edhe e drejton dhe çdo javë merr vëmendjen me paraqitjen në këtë emision.

Në rrjete sociale, Luana gjatë ditës së sotme ka publikuar disa imazhe gjatë përgatitjes për emisionin e së shtunës.

Edhe jashtë veshjeve elegante, Luana dukej për mrekulli gjatë provave të emisionit, kurse në fotografitë që publikoi në rrjete sociale mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar