Luana zihet ngushtë, tregon sa e ka pagën

Luana zihet ngushtë, tregon sa e ka pagën
Loading...

Çdo të shtunë, Luana arrinë të mbledhë në emision figura të njohura publike dhe të argëtojë audiencën me lojërat që zhvillohen brenda emisionit, shkruan Revista Class.

Për të qenë sa më fer me të ftuarit, Luana është bërë pjesë e lojërave, siç është ajo ku duhet ose të përgjigjesh në pyetjen që të bën kundërshtari ose të marrësh pak nga ushqimi i ‘shpifur’ që u servohet.

Andaj, përveç se zihen në siklet mysafirët nga pyetjet që u bëhen, në këtë situatë vihet edhe Luana, ashtu siç ndodhi edhe mbrëmë.

Ajo është pyetur në lidhje me pagën që merr në emision, por nuk e dha përgjigjen e plotë, duke i lënë të gjithë të aludojnë vetë se sa është totali.

“Një 5-she, po sa zero nuk po e them”, është përgjigjur Luana.

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar