Luani i zemëruar, fëmijëve nuk ju intereson

Luani i zemëruar, fëmijëve nuk ju intereson
Loading...

Ata vazhdojnë të qëndrojnë pranë xhamit i cili i ndanë nga luani, shkruan lajmi.net

Madje, ata e shtyjnë njëri tjetrin si dhe hedhin letra fluturuese drejt kafshës.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar