Luani tenton të sulmojë turistët (Video)

Luani tenton të sulmojë turistët (Video)
Loading...

 

Shpejtësia e tij është marramendëse, kështu i frikësoi turistët që po e xhironin dhe menjëherë tentuan të hynë më shpejt brenda makinës, shkruan lajmi.net

Mirëpo ja që fatmirësisht luani ishte brenda një zone të kufizuar të rrethuar me tela që nuk mund ta kalonte dhe kështu turistët shpëtuan nga tentativa e tij për sulm.

Shikoni videon për të kuptuar më shumë. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar