Lulzim Aliu: BESA me kuadrin e saj do të përfaqësoj denjësisht shqiptarët në qeveri

Lulzim Aliu: BESA me kuadrin e saj do të përfaqësoj denjësisht shqiptarët në qeveri
Loading...

 

 

Anëtari i Kryesisë Qendrore nga Lëvizja BESA, Lulzim Aliu ishte i ftuar në emisionin ‘’ Alternativa’’ në Tv Uskana – Kërçovë. Lulzim Aliu duke folur për kuadrin dhe hyrjen e BESËS që do t’i përfaqësoj ata, ai pos tjerash tha: kuadri i BESËS në qeveri do të jetë profesionalisht dhe moralisht i ngritur, duke mos qenë i hipotekuar nga ndokush, vlen të theksohet se BESA me kuadrin e saj do të përfaqësoj denjësisht shqiptarët në qeveri’’, tha mes tjerash, Aliu nga Lëvizja BESA.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar