Lulzim Aliu: Lëvizja BESA është pjesë e qeverisë për ta ndihmuar vendin drejt rrugës euro-atlantike

Lulzim Aliu: Lëvizja BESA është pjesë e qeverisë për ta ndihmuar vendin drejt rrugës euro-atlantike
Loading...

 

 

Anëtari i Kryesisë Qendrore nga Lëvizja BESA, Lulzim Aliu ishte i ftuar në emisionin ‘’ Alternativa’’ në Tv Uskana – Kërçovë. Gjatë emisionit, Aliu foli për zhvillimet e fundit në skenën politike të vend, duke potencuar se organet e partisë vendosën që Lëvizja BESA të jetë pjesë e qeverisë së zgjedhuar, duke potencuar se ‘’ fjala kyçe e bisedimeve për hyrjen e BESËS në qeveri kanë qenë anëtarësimi i vendit në NATO dhe euro-integrimet’’, përfundoi Lulzim Aliu.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar