Lulzim Aliu: Shumica jemi ne – brumi dhe idea e BESËS janë me Afrim Gashin

Lulzim Aliu: Shumica jemi ne – brumi dhe idea e BESËS janë me Afrim Gashin
Loading...

 

 

 

Anëtari i Kryesisë Qendrore nga Lëvizja BESA, Lulzim Aliu ishte i ftuar në emisionin ‘’ Alternativa’’ në Tv Uskana – Kërçovë. Duke folur për zhvillimet e fundit në vend, Lulzim Aliu pos tjerash tha se: ‘’ shumica jemi ne bashkë me anëtarësinë e saj , brumi dhe idea e BESËS janë me Afrim Gashin.

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar