Majlinda uron këtë mashkull por nuk është Majku

Majlinda uron këtë mashkull por nuk është Majku
Loading...

E në këtë fotografi shihet një ëmbëlsirë me një urim shumë special për një person të rëndësishëm për Majlinda Zekën, shkruan lajmi.net

Fjala është për babain e saj i cili sot feston ditëlindjen.

Ai ka mbushur 47 vite jetë dhe për bukuroshen kosovare është babai më i mirë në botë./Lajmi.net/

23600733_2424099151148905_1092752455_o

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar