Makinat madhështore që priten të prezantohen në SHBA (Foto)

Makinat madhështore që priten të prezantohen në SHBA (Foto)
Loading...
4-132

Prodhues të makinave nga e gjithë bota, do të prezaontojnë në “Los Angeles Convention Center” modelet më të reja të se ardhmes.

Ky festival pritet të filloj ditën e premte dhe do të jetë i hapur për publikun deri më datë 10 dhjetor.

Këtu i keni disa nga makinat që do të prezantohen në këtë festival. /Lajmi.net/

1-138 2-135 3-139 4-132 5-130 6-116 7-108 13-71 14-70 16-57 17-50 18-44

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Auto

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar