Malaga trondit Real Madridin

Malaga trondit Real Madridin
Loading...

Mysafirët në minutën e 58’, kanë shënuar për 2:2 përmes Castros.

Kanë mbetur edhe 30 minuta lojë, për të parë nëse Reali do të rikthehej rezultatin dhe për të shënuar fitore.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar