Mbyllen tri ndeshjet e ditës në Superligë, këto janë rezultatet

Mbyllen tri ndeshjet e ditës në Superligë, këto janë rezultatet
Loading...

Kryendeshja mes Trepçës ’89 dhe Feronikelit u mbyll pa fitues, 0:0, përcjellë “Lajmi.net”.

Drita deklasoi Vllazninë, 3:0 ndërsa Drenica fitoi ndaj Flamurtarit në udhëtim, 2:1.

Sot:
Trepça ’89 – Feronikeli 0:0
Drita – Vllaznia 3:0
Flamurtari – Drenica 1:2

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar