Mc Kresha dhe Offchestra po vijnë me ‘Jena pa’

Mc Kresha dhe Offchestra po vijnë me ‘Jena pa’
Loading...

‘Jena pa’ mban titullin kënga e cila është e realizuar edhe me videoklip të punuar nga produksioni Imagine Films, shkruan lajmi.net

Në një postim në rrjete sociale është bërë e ditur se kënga do të publikohet këtë të hënë në ora 17:00.

”Nesër ora 17:00. MC Kresha & Offchestra, ‘Jena pa’’, shkruan përkrah një fotografie të publikuar nga Offchestra.

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Është thënë se muzika është incizuar me instrumente ‘live’ dhe se miksimi është bërë në Britani të Madhe.

? Coming Soon… #Offchestra #McKresha #JenaPa #pint @tavnikcity @imaginefilms @kmaster.official

A post shared by Offchestra Official Page (@offchestra) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

✪ Coming Soon… #Offchestra #McKresha #JenaPa #pint @tavnikcity @imaginefilms @kmaster.official

A post shared by Offchestra Official Page (@offchestra) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

?? Coming Soon… #Offchestra #McKresha #JenaPa #pint @tavnikcity @imaginefilms @kmaster.official

A post shared by Offchestra Official Page (@offchestra) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar