Me këto imazhe të ‘nxehta’ nga Afrika, Rita do t’ua ‘heqë trurin’

Me këto imazhe të ‘nxehta’ nga Afrika, Rita do t’ua ‘heqë trurin’
Loading...

Nga atje, ajo po sjell vazhdimisht fotografi të reja përmes të cilave tregon se po e shijon çdo moment në atë vend, shkruan lajmi.net.

Madje, gjatë ditës së djeshme, ajo ka kaluar një aventurë të paharruar pasi kishte edhe ditëlindjen dhe çdo gjë i ishte organizuar në mënyrë të përkryer.

Një ditë pasi mbushi 27 vjet, Rita vjen me disa imazhe tejet joshëse, në të cilat shfaqet e veshur me bikini, në të cilat i gjithë fokusi ishte tek të pasmet e saj.

“Veshja e ditëlindjes” ka shkruar këngëtarja mbi fotografi në të cilën mori pëlqime dhe komente pa mbarim nga ana e ndjekësve të saj. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar