Mediat italiane tallen me tifozët e Skënderbeut: Fitoren le ta festojmë me mandarina

Mediat italiane tallen me tifozët e Skënderbeut: Fitoren le ta festojmë me mandarina
Loading...

Një arritje jo e vogël u arrit mbrëmë në “Elbasan Arena” ku Skëndërbeu shkëlqeu duke përmbysur disavantazhin 2-1 dhe duke fituar në fund 3-2 kundër Dinamo Kievit.

Por në media italiane ku ishtë lajmi që u pasua me një lajmtjetër. Lajmi tjetër ishtë grupi i vogël i tifozëve të pozicionuar në një nga ballkonet e stadiumit, të cilit po e shijonin fitoren së bashku me mandarinat.

“3-1 për Skëndërbeun. Në ballkon me pamje nga stadiumi i Elbasanit duke festuar me andarina” shkruan “Deliquenti prestati al mondo del pallone”. Faqja e facebookut e cila arritu ta pikaste këtëmoment.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar