Mesazhi i nënës për Ritën: Urime ditëlindjen ZOG

Mesazhi i nënës për Ritën: Urime ditëlindjen ZOG
Loading...

Kjo ngase, këngëtarja kosovare sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur plot 27 vite jetë, shkruan lajmi.net.

Edhe pse është larg familjes, Ritës nuk i kanë munguar urimet nga familjarët e saj dhe padyshim që më i veçanti ishte ai i nënës së saj, Verës.

“Unë vetëm dua ta dish se ti gjithmonë shkëlqen dhe mbanë AURA infektive rreth jush edhe pa qenë në dijeni për të (fëmija im, mendoj se e di arsyen përse jeni veshur me diell të verdhë)….! Ti jep shpresë dhe dashuri për të gjithë rreth teje. Zemra jote është më e madhe sesa trupi yt. Ndihem kaq krenare dhe e nderuar që jam mamaja jote. Urime ditëlindjen ZOG ??”, shkruan ndër të tjera nëna e Ritës në urimin për të bijën.

Kujtojmë që Rita po qëndron në Afrikë ku edhe është befasuar që në mëngjes me rastin e ditëlindjes. /Lajmi.net/

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar