Messi ka një mesazh për Interin dhe Milanin

Messi ka një mesazh për Interin dhe Milanin
Loading...

Lionel Messi ka thënë se Inter dhe Milan i mungojnë Ligës së Kampionëve.

Sulmuesi i Barcelonës ka theksuar se dy skuadrat milaneze duhet të rikthehen në garën elite evropiane për klube.

“Milan e Inter ka kohë që nuk janë në Ligën e Kampionëve. Ato i mungojnë garës”, deklaroi Messi, përcjell “lajmi.net”.

“Futbolli italian i viteve të fundit nuk është më i njëjtë. E besoj se kjo ka ndikuar edhe me mos kualifikimin në Kampionatin botëror”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar