Mesut Ozil te Manchester United

Mesut Ozil te Manchester United
Loading...

Trajneri portugez dëshiron të transferojë Mesut Ozilin nga Arsenali në fund të sezonit.

Lajmi është bërë i ditur nga mediet angleze.

Mesfushori gjerman ka kontratë me Arsenalin deri në qershor të vitit të ardhshëm, dhe nga janari është i lirë të nënshkruajë me cilëndo skuadër.

Kujtojmë se Mourinho dhe Ozil kanë punuar së bashku te skuadra e Real Madrid./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar