MINISTRI I DREJTESISE VALDET XHAFERI GËNJESHTAR (RENAVEC)

MINISTRI I DREJTESISE VALDET XHAFERI GËNJESHTAR (RENAVEC)
Loading...

E verteta (shiko fotot) per tubimin e Gostivarit dhe shpifjet e Ministrit te drejtesise.

Kur Ministri i Drejtesise ben shpifje dhe genjen popullin dhe anetaret e partise se vet atehere cfare te presesh prej tjereve???!!!Nese ai shpifen per nje ngjarje sic jan tubimet dhe i genjen te afermit e vet po valle sa i genjen njerezit e BDI-se per pune te tjera qe ata nuk kan informacionin e vertet???!!!

fb_img_1481211941775

fb_img_1481211948177
Valdet Xhaferi nje djal qe vertet e kam respektuar dhe na respektonte gjitheve kur punonim bashk ne TV2 te Gostivarit por ja qe detyra e BDI-se eshte nga njerezit qe kemi shprese te prodhoj shpifes dhe manipulator…
Turp per nje minister dhe per nje djal te ri qe e njihnim si te mire respektues dhe te njerzishem te bjere ne kete shkalle te ulet te shpifjeve dhe genjeshtrave….
Kjo eshte puna e BDI-se … nga njerez te ndershem te prodhoj shpifes… por po pyes ata qe e njohin ligjin shpifjet e tilla a duhet te denohen dhe a ka pergjegjesi nje minister per nje genjeshter te tille??!!Keto shpifje dhe genjeshtra jan aq te uleta sepse shume shpejt zbulohen pra cila eshte logjika e nje ministri qe merret me pune te tilla??
A mundet nje kuader i tille te realizoj aspiratat e shqiptareve kur ai genjen haptas elektoratin e vet ?Shoket e vet?Miqet e vet?Dhe me siguri edhe levdohet se ja cka u bera atyre te BESES d.m.th. genjen edhe veten….
Nje ideologji leniniste qe infekton edhe gjeneratat e reja ….. O ZOT MBROJE RININE TONE TE SHPRESES TE MOS KONVERTOHEN NE IDIOTE TE TILLE AMIN…

fb_img_1481148828682

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar