Mkhitaryan emocionon të gjithë me skuadrën e re

Mkhitaryan emocionon të gjithë me skuadrën e re
Loading...

‘Milionerët’ dëshirojnë të sjellin në ‘Signal Iduna Park’ ish yllin e tyre, Henrikh Mkhitaryan.

Lajmi bëhet i ditur nga ‘BBC’, përcjell ‘lajmi.net.’.

Armeni në verën e vitit 2016, për 40 milionë euro iu bashkua Manchester United, tek e cila skuadër ka dështuar të gjejë vazhdimësinë.

Jo rrallë herë paraqitjet e tij janë kritikuar nga Jose Mourinho, dhe këtë situatë dëshiron ta shfrytëzojë Borussia Dortmund, që nuk po kalon një sezon aspak të mirë në Bundesligë./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar