Modelja italiane, mes Nejmarit dhe Ronaldos (Foto)

Modelja italiane, mes Nejmarit dhe Ronaldos (Foto)
Loading...

Modelja italiane e Victoria’s Secret ka rrëfyer në një intervistë se është shumë e apasionuar pas futbollit dhe se ka shumë miq në këtë sport.

Duke komentuar marrëdhënien e saj të mirë me yllin brazilian Neymar, Ambrossio është shprehur se nëse do t’i duhej të zgjidhte, do të martohej me të.

Gjithsesi, duket se edhe Alessandra nuk i ka shpëtuar tundimit për yllin portugez Ronaldo, pasi pyetjes se cilin futbollist do të zgjidhte për të puthur, iu përgjigj pikërisht me emrin e futbollistit të Realit.

1 dhjetor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar