Moderatorja deklaroi se nuk e njihte, Stresi i kundërpërgjigjet ashpër

Moderatorja deklaroi se nuk e njihte, Stresi i kundërpërgjigjet ashpër
Loading...

Moderatorja Hygerta Sako kishte habitur të gjithë me deklaratën e saj në lidhje me reperin Stresi, shkruan lajmi.net.

Hygerta ishte e ftuar në emisionin ‘Thumb’ meqë rast komentoi disa prej artistëve tanë, por kur u pyet për reperin Stresi  ajo befasoi me përgjigjen, pasi tha se nuk e kishe dëgjuar kurrë.

“Nuk e kam dëgjuar kurrë sepse këndon rap kam përshtypjen dhe nuk dua të them ndonjë fjalë të rëndë, të përdhunoj veshin me muzikë të tillë”, kishte deklaruar moderatorja.

Pas kësaj deklarate, ka reaguar reperi përmes një videoje në Instagram, derisa në prapavijë dëgjohej kënga e tij, Stresi i shkroi disa fjalë që indirekt ia kishte thënë asaj.

“Nuk habitem pse nuk pershtatem me te gjithe ju koleg apo te dashura moderatore !!! sepse sot jetojm ne nje kohe te poshter ku fshati digjet nderkohe qe kurva kreh floket !!!! disa do thone ky esht i trrashe nuk hec me kohen , ndersa un do them per ju a nuk u lodhet duke ndrru dashnor perdite ???? Ta ka fal zoti qe ta perdoresh me njeriun e zemres por jo me 300 spartane , cdo kuj i falen fatkeqesite por jo dobesite …. souuuuu pun te mbare #Spartani #Leonidas“, shkruan Stresi. /Lajmi.net/

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar