Momenti kur Tare futet në fushë dhe shpërthen ndaj gjyqtarit

Momenti kur Tare futet në fushë dhe shpërthen ndaj gjyqtarit
Loading...

Sfida mes Lazios dhe Fiorentinës, është mbyllur me protesta dhe polemika nga ana e vendasve.

Penalltia që gjyqtari Masa akordoi në minutat shtesë, bëri që ndeshja të mbyllej 1:1.

Pas përfundimit të takimit, Igli Tare është futur në fushë për të qortuar gjyqtarin. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar