Mourinho e zbulon emrin e futbollistit që do të largohet nga Man Utd

Mourinho e zbulon emrin e futbollistit që do të largohet nga Man Utd
Loading...

E pranon edhe Jose Mourinho, Marouane Fellaini do të largohet me parametër zero nga Manchester United në përfundim të sezonit.

Mesfushori belg ka refuzuar ofertën e “Djajve të Kuq” për rinovimin e kontratës, pasi nuk pranon të firmosë për më pak se 170 000 paund dhe palët të mirëkuptohen.”

Sa i përket diferencës prej 8 pikësh me Manchester City-n në Premier League, Mourinho theksoi se skuadra e tij nuk duhet mendojë për këtë, por vetëm të bëjë më të mirën në çdo ndeshje.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar