Napoli rikthen kreun, Genoa ndal Romën

Napoli rikthen kreun, Genoa ndal Romën
Loading...

Napolitanët kanë mposhtur 0-1 Udinesen në udhëtim në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 14-të, për t’u rikthyer në krye të tabelës me 38 pikë.

Jorginho ishte realizatori i golit të fitores për Napolin.

Në ndeshjen tjetër, Genoa dhe Roma kanë luajtur barazim 1:1. El Shaarawy shënoi për Romën, ndërsa Lapadula nga penalltia barazoi për vendasit./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar