Ndiqeni live debatin e fundit Clinton Trump

Ndiqeni live debatin e fundit Clinton Trump
Loading...

Sonte Clinton dhe Trump do të përballen në debatin e tretë dhe të fundit në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Deri me tani thuhet se në të gjitha sondazhet prin për presidente të SHBA’ve, ish zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë, ish sekretarja e jashtme e Shtetit Hillary Clinton.

Por sot është debati përfundimtar dhe atë mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

Këtu do të mësoni se kush është duke prirë në këtë debat.

Sonte Hillary Clinton dhe Donald Trump do të shpalosin përballë njëri tjetrit strategjinë e tyre, para se amerikanët të vendosin te kutitë e votimit me 8 nëntor.

Sipas sondazhit të BBC, deri në këto momente është kandidatja demokrate Hillary Clinton që po prinë karshi republikanit Donad Trump.

Pas asaj që do të thuhet në debatin që për pak do të nisë, do të mbetet të shihet nëse do të ndryshojë përkrahja.

Por rezultati aktual është ky që mund ta shihni më poshtë:

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar