Në lulëzim të plotë; Kim Kardashian tregon hiret ne kopertinë

Në lulëzim të plotë; Kim Kardashian tregon hiret ne kopertinë
Loading...

Ajo është një yll me famë mbarëbotërore. Dhe Kim Kardashian dëshmoi edhe një herë se ndikimi i figurës së saj është global teksa pozoi për kopertinën e dhjetorit të revistës spanjolle ‘S Moda’.

Në foton bardhë e zi, 37-vjeçarja tregon hiret e saj me një fustan lëkure në ngjyrë të zezë që i zbulon shpatullat dhe këmbët, ndërkohë që shihet tek mban në qafë një ‘choker’ të zi lëkure me një lule të madhe.

14 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar