Në Manastir janë vjedhur 9500 Euro

Në Manastir janë vjedhur 9500 Euro
Loading...

Në Sektorin për punë të brendshme në Manastir dje rreth orës 15:00 në mesditë, një person nga Manastiri me iniciale M.B (62 vjeç) ka denoncuar se më datë 16.10.2016, në shtëpinë e bashkëqytetarit të tij me iniciale V.B (64 vjeç) i cili momentalisht ndodhet në Austri, një person i panjohur ka kryer vjedhje të rëndë. Kryesi ka hapur me forcë një nga dritaret e shtëpisë me çka ka hyrë brenda dhe ka marrë televizor, laptop, stoli ari dhe 9500 euro dhe më pas ka braktisur vendin e ngjarjes. Nga sektori në fjalë po ndërmerren masat e duhura për zbardhjen e rastit dhe për identifikimin e personti që ka kryer vjedhjen.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar