Neziri: LSDM ka mbledh dy tre shqiptarë, por kot e ka s’mund të marrë vota shqiptare

Neziri: LSDM ka mbledh dy tre shqiptarë, por kot e ka s’mund të marrë vota shqiptare
Loading...

Shefi i shtabit zgjedhor të BDI-së, Bekim Neziri në hapjen e shtabit komunal në Kumanovë theksoi se LSDM kot e ka që ka grumbulluar dy tre shqiptarë rreth vetes, sepse ajo nuk mund të marrë vota të shqiptarëve.

“Dikush ka grumbulluar dy tre shqiptarë dhe thotë se do të marrë votat e shqiptarëve. Kot e kanë këtë, sepse LSDM është po ajo që bëri Bit Pazarin e raste tjera. Por nuk është e ngjajshme edhe VMRO-DPMNE”, theksoi ndër të tjera Bekim Neziri.

Sipas tij, nuk duhet të ketë mëdyshje, sepse të gjitha anketat , edhe të ato të opozitës, tregojnë se BDI do të fitojë zgjedhjet, edhe ate fitues absolut.(INA)

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar