Një fillim i ditës si ky i Miriamit dhe Albanit

Një fillim i ditës si ky i Miriamit dhe Albanit
Loading...

Madje, dashuria mes Miriamit dhe Albanit u rrit pas lindjes së vajzës së tyre, shkruan lajmi.net

Miriam ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Albanin dhe Amelian duke realizuar një portret të bukur familjar.

E një fillim i ditës si ky padyshim që është shumë i bukur për treshen në fjalë./Lajmi.net/

screenshot_1

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar