Njihuni me shqiptarin që jeton me 4 ujq, një prej tyre mban emrin Trump (VIDEO)

Njihuni me shqiptarin që jeton me 4 ujq, një prej tyre mban emrin Trump (VIDEO)
Loading...

Njihuni me Hysni Rexhën nga një fshat i Gjakovës në Kosovë i cili ka një dashuri të vecantë për kafshët.

Ai mban në shtëpi fazanë, shqiponjë por edhe 4 ujq. Madje njërit prej tyre e ka quajtur Trump.

Ai i ka zbutur ujqërit dhe u jep atyre shumë dashuri./klan kosova.tv

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar