Notat e lojtarëve: Juventus 3:0 Crotone

Notat e lojtarëve: Juventus 3:0 Crotone
Loading...

Juventusi ka rrëmbyer pikët e plota në xhiron e 14 në Serie A, duke e mposhtur 3:0 Crotonen.

Mario Mandzukic (52’), Mattia De Sciglio (60’) dhe Medhi Benatia (71’), shënuan për fitoren e pastër të Zonjës së Vjetër.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë sfidë i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar