Nuk ndalet Gold Ag, vjen edhe me një duet

Nuk ndalet Gold Ag, vjen edhe me një duet
Loading...

Të premtën, Gold Ag solli një duet me këngëtarin, Afrim Muçiqi, këngë kjo që mbante titullin “Dy tupana”, shkruan lajmi.net.

Por, reperi nuk u ndal me kaq, përmes rrjeteve sociale ai ka bërë të ditur që sot publikohet edhe një projekt i ri nga ai.

Edhe ky do të jetë me Afrim Muçiqin sikurse kënga e lartëpërmendur që ishte realizuar në kuadër të xhirimeve për vitin e ri.

“Ali Ajeti” mbanë titullin kënga e dyshes dhe pritet që të publikohet sot (e diel) në orën 17:00, nga titulli kuptohet që kënga ka të bëjë me motive kombëtare. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar