Pamje të frikshme – Studentja vetëvritet duke u hedhur nga kati i 7

Pamje të frikshme – Studentja vetëvritet duke u hedhur nga kati i 7
Loading...

Steany Cristell Espinoza Ruiz 23 vjeçe, ka marrë vendimin dramatik duke u vetëflijuar pikërisht në ndërtesën ku studionte.

Autoritetet deklarojnë se hetimet e para tregojnë se vajza vuante nga depresioni i shkaktuar nga studimet dhe rezultatet e marra.

Videoja është filmuar nga një studente tjetër që ka kapur momentin kur vajza është hedhur dhe ka përfunduar e vdekur në çast.

// <![CDATA[
{"videoid": "1122134", "sid":"16"}
// ]]>

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Bota

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar