Pamje të rënda, ja kush janë tre të rinjtë që u mbytën në plazhin e Zvërnecit (FOTO LAJM)

Pamje të rënda, ja kush janë tre të rinjtë që u mbytën në plazhin e Zvërnecit (FOTO LAJM)
Loading...

Policia e Vlorës ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë.

Behet e ditur se ata janë dy vajza dhe një djalë.

Sipas policisë trupat e pajetë i përkasin shtetasve:

Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë.
Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë.

Beniamin Ferati, 24 vjeç, banues në Tetovë, Maqedoni.

Të tre viktimat janë transportuar në morgun e qytetit. /albeu.com/

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar