Panik në BDI, sonte BESA pritet të mbaj tubim në Çair! Afrim Gashi paralajmëron aktivistët?!

Panik në BDI, sonte BESA pritet të mbaj tubim në Çair! Afrim Gashi paralajmëron aktivistët?!
Loading...

 

Sonte pritet që Lëvizja BESA – dega e Çairit, të mbaj tubimin e madh me strukturat dhe aktivistët partiak të BESËS në Çair. Sipas informacioneve brenda strukturave partiake, të cilat deri më tani dëshirojnë të mbeten anonime, pritet që BESA e Çairit ta dridh edhe njëherë partinë e Ali Ahmetit, duke mbajtur tubimin përfundimtar me kryetarin e Lëvizjes BESA, Afrim Gashi. Sipas gjitha gjasave, kryetari i BESËS, Afrim Gashi sonte para aktivistëve të Çairit do të jep sihariqin e radhës, ku pritet që aktivistët e BESËS nga vet kryetari të njoftohen se kjo parti do të hyjë në qeveri, kjo tani më është vetëm çështje ditësh. Gjithçka është gati, nga Çairi sonte do të jepen edhe mesazhet e kryetarit Gashi, për hyrjen e BESËS në qeverinë reformatore.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar