Pas atij të Sabriut, del lajmi “Vdes Sinan Vllasaliu”, ky është komenti i këngëtarit

Pas atij të Sabriut, del lajmi “Vdes Sinan Vllasaliu”, ky është komenti i këngëtarit
Loading...

E ky lajm që shqetësoi familjen e tij, u përgënjeshtrua nga vet ata, shkruan lajmi.net

E një lajm tjetër i rrejshëm ka dalur gjatë këtyre ditëve për Sinan Vllasaliun.

“Vdes Sinan Vllasaliu” është lajmi që Sinani ia ka nisur në ‘Viber’ vajzës së tij dhe me këtë lajm ai e paralajmëroi që të mos shqetësohej se nuk është gjë e vërtetë.

Madje, Sinani ka përdorë edhe humor ku tha “Ishalla Zoti me qon ne gjenet hyhy”.

Foton nga biseda e ka shpërndarë edhe vet vajza e tij Edona e cila ia ka lënë një shkrim zhgënjyes “eh portalet ”./Lajmi.net/

screenshot_2

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar