Pas bisedës erotike me zv.kryeministrin, Ermira Mehmeti merr vendimin të papritur

Pas bisedës erotike me zv.kryeministrin, Ermira Mehmeti merr vendimin të papritur
Loading...
Së fundmi ajo ka deklaruar se nuk do të jetë më pjesë e BDI-së dhe nuk do të marrë pjesë as në tubime. Kjo pasi partia e saj nuk i doli aspak në mbështetje pas përfoljes rreth publikimit të ashtuquajturës “bomba” në rrjetet sociale.

Largimi i Mehmetit, ka shkaktuar pakënaqësi te deputetë të tjerë të kësaj partie duke deklaruar se ajo u largua vetëm sepse ishte femër, sepse siç transmeton Gazeta Lajm edhe më parë janë publikuar biseda të tilla nga radhët e BDI-së dhe nuk është marrë asnjë vendim i tillë.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar