Pas dorëheqjes së tij, shqiptarët ia mësuan emrin se kush ishte ky ministër!

Pas dorëheqjes së tij, shqiptarët ia mësuan emrin se kush ishte ky ministër!
Loading...

Sonte dha dorëheqje Ministri i Drejtësisë nga radhët e BDI-së, i cili një kohë të gjatë ishte anonim për opinionin.

Shqiptarët e Maqedonisë asnjëherë nuk e kishin ndëgjuar dhe njohur një person me emrin Bylent Salihu, ku fal dorëheqjes së tij sot u kuptua që paska egzistuar një ministër shqiptarë në qeverinë reformatore të Zaevit, emri i të cilit paskësh qenë Bylent, një kuadër anonim i BDI-së.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar