Pas lajmit se është i lidhur me një ruse, reagon aktori shqiptar

Pas lajmit se është i lidhur me një ruse, reagon aktori shqiptar
Loading...

Mirëpo, nuk ka vonuar shumë dhe ai ka reaguar përmes një komenti të bërë në Instagram duke u tallur se ajo në fakt është nga Mongolia.

“Po, me sakte eshte nga Mongolia. ???? a ju s’jeni serioze fare. Ndrojani byrekun gazetareve, jepuni dhe pak mish. ???? jeni bere sh qesharak” ka qenë komenti i Gazit./Sovrani.info

gaz1

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar