Pas pauzës 2 vjeçare, ‘Stupcat’ kthehen në ekran me skeqe për Vitin e Ri

Pas pauzës 2 vjeçare, ‘Stupcat’ kthehen në ekran me skeqe për Vitin e Ri
Loading...

Tash e një kohë, ‘Stupcat’ janë të angazhuar në serialin vendor “Egjeli”, ku me skeqet e tyre humoristike kanë bërë për vete publikun.

Këto ditë, Stupcat ‘Egjeli’ dhe ‘Gjirafa.com’ kanë arritur një marrëveshje të re, atë që premiera e serialit të dalë në platformën ‘Gjirafa’.

Ekipi i emisionit ‘Mirage’ ishte i pranishëm në eventin që organizuan dy palët për të mësuar më shumë detaje rreth kësaj marrëveshje.

Ndër të tjera, aktorët zbuluan edhe një detaj që është befasi për publikun, ata treguan që pas pauzës 2 vjeçare po kthehen në ekran për festat e fundvitit.

Për të mësuar detaje rreth këtij projekti, për  atë se ku do t’i shohim ‘Stupcat’ natën e Vitit të Ri dhe në bashkëpunim me kë realizohet ky projekt, ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 7:26. /Lajmi.net/

 

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar