Pas sherrit në Kuvend; Rama kafe me deputetët e PD

Pas sherrit në Kuvend; Rama kafe me deputetët e PD
Loading...

rama-ne-pdPërleshjet verbale mes maxhorancës dhe opozitës duket sikur janë një show mediatik, pasi ajo që ndodh pas kuintave ose në kafenenë e Parlamentit duket krejt ndryshe.

Kryeministri Rama dhe tre deputetë të PD, Luçiano Boçi, Asllan Dogjani dhe Bedri Mihaj janë parë sot duke pirë kafe në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kjo foto është shkrepur pak pas përfundimit të debateve në sallën e Kuvendit, ku deputeti i PD, Luçiano Boçi hodhi akuza mbi kryeministrin Rama mbi sistemin e arsimit të lartë.

20 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar