Pëlqehet “Dje & Sot” nga Ledri e Noizy, kaq është klikuar

Pëlqehet “Dje & Sot” nga Ledri e Noizy, kaq është klikuar
Loading...

Edhe pse e kishin mbajtur të fshehur pothuajse deri në momentin e publikimit, dyshja është parë tash e sa kohë që planifikonin diçka së bashku, shkruan lajmi.net.

Më 22 nëntor, ata kanë lansuar këngën “Dje & Sot”, e cila që në momentin e parë është pritur mirë nga publiku.

Deri tani, në kanalin YouTube, Ledri dhe Noizy kanë marrë mbi 2 milionë klikime dhe vazhdon të jetë në listën e këngëve ‘trending’ edhe në disa shtete.

Madje, pak më parë përmes rrjeteve sociale, Noizy ka bërë të ditur që kënga e tyre është e dyta në Itali.

Edhe pse ishte i papritur ky duet, kënga premton të jetë shumë e suksesshme ngase janë bashkuar në një këngë dy reperët më të pëlqyer. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar