Penallti për Realin, e pabesueshme çfarë ka bërë Ronaldo

Penallti për Realin, e pabesueshme çfarë ka bërë Ronaldo
Loading...

Me një gol të Ronaldos, Reali po avancon 3:2 ndaj Malagas.

Portugezi shënoi në minutën e 76’, duke dështuar nga penalltia fillimisht, dhe topin e kthyer nga portieri e dërgoi në rrjetë./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar